A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Imagine Films
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Imagine Films është video produksion shumë i njohur. E themeluar në vitin 2010, IMAGINE FILM ka arritur pozitën e saj aktuale të bazuar në pasionin e njerëzve të saj për muzikë, video, fotografi, filma, reklamat dhe marketing. Këmbëngulja e tyre ka bërë që puna e tyre të pëlqehet pa masë. Erkand Shabani, themeluesi i Imagine Films me krenari ndan suksesin e ekipit të tij me vlerësimet më të larta.

Imagine Films ka bashkëpunuar me artistë të mëdhenj si: Dafina Zeqiri, Ghetto Geasy, Lyrical Son, Kaltrina Selimi, Leonora Jakupi, Zanfina Ismaili, Mc Kresha, Dj Blunt & Real 1, Da Ligs etj, në prodhimin e videove, si dhe prodhime kualitative. Me punën që kanë bërë janë vlerësuar me disa çmime si "Best Female Video" në VFM'12 për videon Dafina Zeqiri - My Swag. Me qëllim për të krijuar dhe të zhvillojnë mundësitë për artistët e Kosovës që të shprehen lirisht dhe në mënyrë krijuese, IMAGINE përpjekjet për të siguruar punën e saj më të mirë në të gjitha fushat.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019