Imer Raçi Poezi
Imer Raçi

Lotët Me Vlerë

Edhe po të bëhej e mundur,
lotët e mi nuk do i shisja,
sepse lotët i japin vlerë jetës,
madje i japin vlerë dashurisë,
dashurisë së madhe që e ndjej
për njerzit që i dua.
Madje loti im ka vlerë,
ka vlerë sentimenta,
i jep ngjyra jetës dhe ndjenjës sime.

- Poezi nga Imer Raçi


- U dërgua nga Imi123 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0