Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Lotët Me Vlerë

Edhe po të bëhej e mundur,
lotët e mi nuk do i shisja,
sepse lotët i japin vlerë jetës,
madje i japin vlerë dashurisë,
dashurisë së madhe që e ndjej
për njerzit që i dua.
Madje loti im ka vlerë,
ka vlerë sentimenta,
i jep ngjyra jetës dhe ndjenjës sime.

- poezi nga Imer Raçi


- Poezia u dërgua nga Imi123 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet