Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Prshtinë

Prshtinë,
kush ta shëmtoj bukurinë,
Prishtinë,
kush ta prishi hijeshinë,
Prishitnë,
banorët e tu a janë ka e dinë,
Prishtinë,
njerzit të kanë dashur vetëm për të arritur në binë,
Prishinë,
thuaju njerëzve të keqinjë lamtumirë.

- poezi nga Imer Raçi


- Poezia u dërgua nga Imi123 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  65

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet