Më mbaj mend (për 1 muaj)

Imer Rama - Sot Kosova Ka Nje Hall  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 100% 2019"

Komente

Asnjë Koment

28/09/2019

2019-09-28T12:50:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sot Kosova Ka Nje Hall" kënduar nga Imer Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Imer Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Imer Rama:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet