Imperialb
Imperialb
Imperialb
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Imperialb është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 8 Korrik 2013, Xhela publikon videoklipin "Dua Xhanin", në bashkëpunim me Imperialb.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0