Më mbaj mend (për 1 muaj)

Imri Murati - Sharmante Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

1
NUK KA RËNDSI ,MOSHA DHE LARTSIA
TY TË MJAFTON ,VETËM BUKURIA
JE UNIKAT ,PËR ÇDO GJË PERFEKTE
ME PROVOKU ,ZEMËR JE EKSPERTE

refren:
JE IDEALE ,FEMËR FATALE
BASH TIPI YT MU
ZEMËR SHUM MË KONVENON
JE ELEGANTE ,FEMËR SHARMANTE
ADRENALINËN
VEÇ TI ZEMËR PO MA SHTON

2
VESHESH ME STYLE ,SI FOTOMODELE
JE SI SHEQER ,JE SI KARAMELE
M'HIPNOTIZON ,BUKURIA JOTE
JE MREKULLIA ,O MOJ E KSAJ BOTE

Ky tekst u dërgua nga Ejup ShabaniPublikimi: 30/06/2016
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Ejup Shabani
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Më Shumë Këngë Nga Imri Murati:


Komente 0


Imri Murati - Sharmante
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sharmante".
3. Video është e këngës "Sharmante", por nuk këndohet nga Imri Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.