Më mbaj mend (për 1 muaj)

Indrit Mesiti - Askush S Do Ta Besoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/12/2013

2013-12-14T06:52:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Askush S Do Ta Besoj" kënduar nga Indrit Mesiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Indrit Mesiti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Indrit Mesiti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet