Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Indrit Mlika - Moj Lozonjare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/09/2006

2006-08-31T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2006Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Lozonjare" kënduar nga Indrit Mlika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Indrit Mlika i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Indrit Mlika:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet