Official Video

Indrit Mlika - O Sa Mirë Me Ken Shkodran  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/12/2017

2017-12-13T10:08:42


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Sa Mirë Me Ken Shkodran" kënduar nga Indrit Mlika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Indrit Mlika i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Indrit Mlika: