A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ingrit Gjoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  202
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ingrit Gjoni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Është duartrokitur fort kudo ku ka kënduar, është adhuruar shumë fort në çdo skenë ku ka shkelur dhe po kaq shumë është pëlqyer edhe për performancat e saj të veçanta… Këngëtarja e suksesshme e muzikës moderne në Shqipëri, Ingrit Gjoni, është sot një ndër emrat më të spikatur të skenës… Përmes rreshtave në vijim do përpiqemi të sjellim në sytë tuaj gjithë dimensionet e këngëtares Gjoni... Le të zbulojmë bashkë përmes këtij rrugëtimi aspekte të nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Inis Gjonit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Impossible (2013)

Ekstrem (2010)

Imazh I Ri (2005)


» Dërgo Një Këngë »

Fustani Pika Pika
Vitamina
Hasta La Vista
Do Me Kerkosh
Hajde Sonte
I Ziu Ti
Jek E Jek
Flake
My Heart Is Crying
Barbi Silikon


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Rezarta Smaja

Eltina Minarolli

Lili Gjidodaj

Elia Zaharia

Alketa Vejsiu

Eneda Tarifa

Çiljeta

Juliana Pasha

Jonida Maliqi

Ledi Vokshi


Tags: Ingrit Gjoni, Ingrid Gjoni

Ingrit Gjoni në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019