Më mbaj mend (për 1 muaj)


Provokon Ingrid Gjoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
[13-07-2015]
Këngëtarja Ingird Gjoni sapo ka publikuar në treg videoklipin e saj më të ri me titull "Do më kërkosh", një këngë ritmike dhe mjaft verore.

Edhe videoklipi poashtu është mjaft i veçantë dhe veror pasi është realizuar në një hotel luksoz si dhe me xhirime nga helikopteri.Ndonëse skenat e videoklipit janë afër plazhit dhe veshja detyrimisht do të ishte më ekstravagante edhe Ingridi nuk po i lë anash provokimet.

Së fundmi në rrjetet e saj sociale ajo ka postuar një foto ku shihet mjaft provokative në det.

"Do më kërkosh" është punuar nga Alandy e ndërsa teksti është shkruar nga Rozana Radi.

 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Ingrit Gjoni - Do Me Kerkosh [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull