Më mbaj mend (për 1 muaj)


A E Ka “Inat” Ingrid Gjoni Albërie Hadërgjonaj?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[29-09-2015]
Javën e kaluar në shtypin rozë qarkulluan disa lajme se dy këngëtaret tona të njohura Ingrit Gjoni & Albërie Hadërgjonaj kanë inate mes vete, pasi të dyja janë pjesë e show-ut të njohur "Dance with Me".

E gjitha kjo lindi pasi Albëria kishte përfunduar performancën bashk me Veselin javën e kaluar, të gjithë ishin ngirtur në këmbë për ta duartrokitur, por vetëm Ingrit Gjoni kishte zgjedhur të rrinte ulur.

Por ky aludim mesa duket nuk është aspak i vërtetë. Kjo pasi dy këngëtaret tona kanë postuar në rrjetet e tyre sociale një foto ku shihen së bashku, të dyja dhe hsumë të lumtura.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull