Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pse Ingrid Gjoni Nuk Kishte Instagram?!

Nuk ka akoma asnjë votë

[25-11-2015]
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria Ingrit Gjoni së fundmi ka hapur një llogari në Instagram, pasi që nuk ka qenë pjesë e këtij rrjeti sociale deri më tani.

Ndonëse Ingriti ka facebook, Instagrami përsëri është një prej rrjeteve sociale që bashkon të gjithë vip-at, ndërsa Ingriti deri më tani nuk ka shprehur dëshirën që të jetë pjesë e tij.

Tani Ingriti ka Instagram dhe menjëherë ka publikuar disa foto ku shihet me kolegë dhe artistë të "Dance with me".

Por përse deri më tani Ingirit nuk kishte Instagram? Apo ka pasur më herët dhe e ka mbyllur?
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull