Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ingrit Gjoni Patriote Midis New York-It

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
[07-01-2016]
Ingrit Gjoni ndonëse jo shumë aktive me këngë & videoklipe këto kohëve të fundit, ajo prap se prap po arrin të jetë në fokusin e mediave. Gjatë vitit që shkoi ajo ishte pjesë edhe e spektaklit "Dance with me 2".

Së fundmi Ingriti ndodhet në New York pasi ka performuar në disa koncerte atje për bashkatdhetarët tanë.

E përderisa ka qenë aje, ajo ka shfrytëzuar rastin edhe për të realizuar disa fotografi mjaft interesante.

Ajo është parë me një fustan me motive kombëtare, kuq dhe zi si dhe me shqiponjën në pelerinë. Këto foto ajo i ka realizuar në Manhattan.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull