Më mbaj mend (për 1 muaj)


Provokon Ingrid Gjoni, Fyhet Nga Fansat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
[16-01-2016]
Këngëtarja Ingrid Gjoni ka publikuar mbrëmë një fotografi ku shihet mjaft provkuese tek disa shkallë.

Ndonëse jemi mësuar ta shohim gjithnjë të tillë por të gjithë janë habitur me komentet që janë përcjellë në këtë foto.

Kjo pasi pjesa dërrmuese e tyre kanë qenë komente ngative, ajo është ofenduar dhe sharë nga disa fansa të cilët nuk janë aspak dakord me publikimin e kësaj fotoje.

megjithatë Ingridi nuk e ka marrë afër zemrës dhe ka vendosur që foton dhe komentet të mos i shlyesj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull