Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ingrit Gjoni Nuk Ndalet As Ne Muajin E 9-Te Te Shtatzanise


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17
[05-04-2012]
Këngëtarja Ingrid Gjoni ka lancuar ditën e djeshme, këngën e saj më të re, një baladë që titullohet "Harronim të dy". Interesant është fakti jo vetëm se kjo këngë vjen shumë shpejt pas klipit "Mike dhe Rivale", që Ingridi e realizoi më mikeshën e saj Ciljetën, por mbi të gjitha momenti i hedhjes në treg të kësaj këngë, vetëm pak ditë para se ajo të bëhet nënë.

Ndonese xhirimet janë realizuar më herët (por gjithsesi gjatë shtatzënisë), është e qarte qe ingridi paraqitet ne forme përfekte fizike. Sic kemi mësuar Ingridi këto ditë ka hyrë në muajin e fundit të shtatzeënisë dhe është vetëm cështje orësh ose ditësh që ajo të bëhet nënë.
 (Standard)Komente mbi këtë artikull