Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ingrit Gjoni, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Inshalah”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6
[03-05-2013]
Këngëtarja nga Shqipëria, Ingrit Gjoni, ka publikuar projektin e saj të ri, të titulluar “Inshalah”.
Kënga e bukur, e cila i përket shumë stilit oriental, e shfaq këngëtaren në një imazh me të cilin tashmë e njohim.

Kjo pasi projekt të stilit të ngjashëm Ingriti ka realizuar edhe me Tony Ray në të kaluarën.

Videoklipin ku Ingriti shfaqet impresive dhe tejet e dashur e ka punuar Max Production.
 (Telegrafi)

      Ingrit Gjoni - Inshallah [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull