Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ingrit Gjoni, Foto-Sesion Me Paridin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8
[02-04-2014]
Këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni, ka realizuar së fundmi një set mjaft interesant me të birin, Paridin, 2-vjeçar.Fotot e realizuara duket sikur i takojnë ndonjë fushate publicitare dhe të dy, nënë e bir, janë në sintoni të shkëlqyer me njëri-tjetrin.Të veshur me ngjyrat e tokës, Ingriti dhe Paridi bëjnë një dyshe shumë të lezetshme, konform tendencave të fundit të modës.Ajo që bie në sy veç të tjerash në këto foto është mënyra e pozimit të Paridit, si një model profesionist. (albeu)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet