Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ingrit Gjoni, Seksi Gjatë Xhirimeve Të Videoklipit Të Ri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[06-10-2014]
Ka disa kohë që këngëtarja e dashur përf publikun Ingrit Gjoni nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor. Ajo së fundmi është në pregaditje të videoklipit të saj më të ri ku edhe ka nisur xhirimet e klipit.Këngëtarja nuk ka hezituar ti publikojë disa foto në facebook për fansat e saj. Fotot e publikuara të cilat janë realizuar gjatë xhirimeve e shfaqin Ingritin tejet ekstravagante dhe me një trup mjaft seksi!
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull