Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ingrit Gjoni - Barbi Silikon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Teksti:

Turjan Hyska

Muzika & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Puci Vogel"

Këngë e albumit:

"Barbi Silikon Dhe Telefoni"

Këngë e albumit:

"Ekstrem"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00(Muzikë)

Zemër, sa shpejt u mësove
Ti mendove fitove
Sa keq është për ty
Zemër, kështu e ka jeta
Ti do jesh ajo tjetra
Prapë, prapë keq është për ty

Zemër, sa shumë u mundove
Silikonin harxhove
Po ndihem me faj
Zemër, vetmia të pret
Jam e vetmja për të
Në rrugën e gjatë

Ref(2x):
Shoqja ime më e mirë
Që e di gjithçka të lirë
Nuk është telenovelë
Mami s'ta ka thënë mirë

(Muzikë)

Zemër, sa shpejt u mësove
Ti mendove fitove
Sa keq është për ty
Zemër, kështu e ka jeta
Ti do jesh ajo tjetra
Prapë, prapë keq është për ty

Zemër, sa shumë u mundove
Silikonin harxhove
Po ndihem me faj
Zemër, vetmia të pret
Jam e vetmja për të
Në rrugën e gjatë

Ref(4x):
Shoqja ime më e mirë
Që e di gjithçka të lirë
Nuk është telenovelë
Mami s'ta ka thënë mirë

(Muzikë)


Ky tekst u dërgua nga ami_rebel
Më Shumë Këngë Nga Ingrit Gjoni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet