A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ingrit Gjoni - Perse Me Mua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Këngë e albumit:

"Hitet Verore 2006"

Këngë e albumit:

"Ekstrem"


perse me mua aaaaa
perse me mua aaaaa
çi thua zemres dhe
ku e fsheh ti shpirtin
lotet mi fal me tjetren
e ndal flirtin
nje jete eshte kjo
nje zemer me shume fjale
me mua qesh
tjetres puthjet i fal.(2x)

Te dua thua
dhe ben sikur me do
perse me mua kur iken tek ajo
dhe kur te sheh
me egon tende shkuar
prap them perse
diku une kam gabuar.

Tani jam vetem dhe
lotet kam mbi duar
ne syte e mi
lotet me kane shterruar,
lotet me kan shterruar .
çi thua zemres dhe
ku e fsheh ti shpirtin
lotet mi fal me tjetren e ndal flirtin
nje jete eshte kjo
nje zemer me shume fjale
me mua qesh
tjetres puthjet i fal.(2x)

Te dua thua dhe
ben sikur me do
perse me mua
kur iken tek ajo dhe kur te sheh
me egon tende shkuar
prap them perse
diku une kam gabuar.


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019