A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ingrit Gjoni - Relax  (Feat. Stine)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  17

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2011

2011-06-01T00:00:00

Featuring

Stine

Music, Lyrics & Arrangement:

Stine

Song from the album:

"Mos Em Le"

Song from the album:

"Impossible"

Song from the album:

"20 Hite 2011"

Song from the album:

"Hite Vere 2011 Cd 1"

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 10


Ingrid Gjoni:
Qetësohu , e kam menduar
zemër ti e di çfar dua .
relaksohu , e kam kuptuar
zemër ti ke lind për mua!

Qetësohu , e kam menduar
zemër ti e di çfar dua .
relaksohu , e kam kuptuar
zemër ti ke lind për mua!

Stine:
I , I , I'am a millionaire
sdu me dit jo I don't care
pick your money
give your money
un e di mire se ty t'boj happy honey (hehe)
mos u merzit aha
ti je pjesë e jetës time qdo dit . o Po
te dëshiroj ,
je stili i femrës qe adhuro'o'o'o'j
we gotta first class tonight
I know we make it
we make it right right
first lady , my baby yeah
Girl e kam seriozisht
U drive me crazy !!

Ingrid Gjoni:(2x)
Qetësohu , e kam menduar
zemër ti e di çfar dua .
relaksohu , e kam kuptuar
zemër ti ke lind për mua

`Hehehe ...

Qetsohu
S.T.I.N.E , Ingrid Gjoni
relaksohu (I'm baby love you)
ti ke lind per mua (don't stop , don't stop)
Qetsohu
Baby , baby (hoouo)

Relaksohu
zemër ti ke lind per mua
Baby , babyyy .!


Lyrics submited by Aidda   bstyle17   saramk
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019