A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Ingrit Gjoni - Inshallah


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  99

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/05/2013

2013-05-03T07:13:58

Teksti:

2 Step

Muzika & Orkestrimi:

Alfred Sula

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Impossible"


Inshalah inshalah insha-inshalah inshalah insha-inshalah(x4)
Hapa syte e lehtesuar
Se bota qe njihja s’ekziston
Shpresa qe kam kerkuar me refuzoi
Nuk I ngjasoi
Miresia qe kam dhuruar
Eshte positive edhe sot
Nen hijen qe kam renkuar ketu do me gjesh
Mos me kerkooo
Inshalah inshalah insha-inshalah inshalah insha-inshalah(X4)
Na na na na na
Fjalet qe kam premtuar e rizgjuar s’i mbaj mend
Nuk jam si kam deshiruar por prape jetoj
Nuk me pengooon
Fatin s’e kam ne duar
Por veten mire di ta drejtoj
Shikimi ne te shkuar emocionon por s’me frikeson
Inshalah inshalah insha-inshalah inshalah insha-inshalah(x4)
Te ty do vij
Nje dite
Mos me harro
Inshalah


Ky tekst u dërgua nga ajo goca
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019