Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Ingrid Jushi - Nusja Me Të Bardha  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/07/2019

2019-07-04T17:32:12


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja Me Të Bardha" kënduar nga Ingrid Jushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ingrid Jushi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Liri Rasha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O moj nusja jon o
Me limona me limona o
A ma mir ke na
Je ke nana a ke nana o x2

Ooo

Ref...x2
Lujma lujma belin
T'lidh lala kurdelin
O zambak me rrema
Dil se me plasi zemra o

Lujma lujma shtatin
T'lidh lala dukatin
O zambak me rrema o

O moj nusja jon o
Me te bardha me te bardha o
A ma mir ke na
Je ke baba a ke baba o x2

Ooo

Ref...x2
Lujma lujma belin
T'lidh lala kurdelin
O zambak me rrema
Dil se me plasi zemra o

Lujma lujma shtatin
T'lidh lala dukatin
O zambak me rrema oMë Shumë Këngë Nga Ingrid Jushi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet