Më mbaj mend (për 1 muaj)

Inva Mula - Alfabeti Shqip Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  22

sot eshte dita shqipetare
te perpiqemi
alfabetin tone ta mrojme
shpejt.o burrani
shkronja tona jane te arta
keto duame

ref:shqiperia,atdhe i dashur
ne s`te leme ty te varfer x2

se armiqte,o shqipetare
po perpiqene
shkronjat turce e greqishte
te na japine
le t`i mbajne ato per vete
kemi tonate

ref:shqiperi,atdhe i dashur
ne s`te leme ty te varfer x2

ata duan ,shqipetare
ndarjen tone
kete pune shume kthjellet
e treguane
ngrihuni qe t`u tregoni
se s`duroni me

ref:shqiperia,atdhe i dashur
ne s`te leme ty te varfer
Inva Mula
Publikimi: 01/12/2012


Inva Mula - Alfabeti Shqip
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alfabeti Shqip".
3. Video është e këngës "Alfabeti Shqip", por nuk këndohet nga Inva Mula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Inva Mula:


Komente 0