Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irena Metalla - Melodi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Se vetem ty te dua,
Se vec per ty mendoj,
Baby cdo fjale qe thua,
Veshtir eshte t'i harroj,
Jo nuk ta fala se shpirtin ma lendon,
Jo nuk kam faj se zemra ty ta don.

[REF]
Je si melodi,
Melodi e shpirtit tim,
Vetem ty te dua je ti,
Baby jeee.(2x)

Vec dua te te dua(dudua)
Vetem ti me mjafton(mjafton)
E di je bo per mua(mua)
S'me intereson cfare tjeret thone,
Shpirtin ma gzon ma largon merzin,
Nga ti vec dua puthjen melodis.

[REF]
Je si melodi,
Melodi e shpirtit tim,
Vetem ty te dua je ti,
Baby jeee.(2x)

Don'let me baby,
Don't let me down,
Don't let me baby,
Don't let me down,
Don't,Don't,Don't let me down.
Don't,Don't,Don't let me down.

(Don't let me down uh baby,uh baby)

Don't let me down.


Ky tekst u dërgua nga rita.irena FANS OF HERIrena Metalla
Publikimi: 01/11/2017
Video Produksioni: EGO Films


Irena Metalla - Melodi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Melodi".
3. Video është e këngës "Melodi", por nuk këndohet nga Irena Metalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irena Metalla:


Komente 0