Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irfan Jonuzi - Maturant Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hej Maturante Shpejt Kaluan Kater Vjet
Mbremjen Tone Po E Festojme
Kurre Per Jete Mos E Harrojme.

Ref.
Eni, Eni Kenges O T'ja Themi
Maturanto Sa Te Lumtur Jeni
Bin Daullet Sonte Te Vallzojme
Mremjen Tone po E Festojme.

Hej Maturant Ti Shpalojme Kujtimet Sot
Neser Ne Studime Jem
Rruge Te Gjate Per Jete E Mot.

Ref.
Eni, Eni Kenges O T'ja Themi
Maturanto Sa Te Lumtur Jeni
Bin Daullet Sonte Te Vallzojme
Mremjen Tone po E Festojme.


Ky tekst u dërgua nga Agonnn

Irfan Jonuzi - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Irfan Jonuzi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irfan Jonuzi:


Komente 0