Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irida Pojani, Dolinar Spahia & Sajmir Cami - Jo Nuk Kam Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

gjysma nates ka kaluar
vec per ty duke menduar
kujtoj fjalet qe dilnin ngadale
nga buzet e ngrohta te tua...

hedh une doren
i shkujdesur
se mos prek tru[in e zhveshur
por ne dhome tashme
asgje nuk ka mbetur
vec aromes se tretur...

thell po shoh ne syte e tu
i kuptoj mos fol e di...
... pendimi ne to shpejt kaloj
dhe do therras sa kem fuqi..

jo nuk kam faj
se neteve shiu do te bjer ngadale
ti nga vetmia do fillosh duke qare
se ne kete jete dy momente nuk ngjajne

jo nuk kam faj hej
se njerzit harrojn se ato vet dashurojn
trishtimin e henes ato s`e kuptojn
degjohe ket kitar se cfare po te thote
s`desha njeri me shume se ty ne kete bote...
guitar...solo


Ky tekst u dërgua nga Zamir


Nuk kemi video për këtë këngë.
Irida Pojani, Dolinar Spahia & Sajmir Cami - Jo Nuk Kam Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Nuk Kam Faj".
3. Video është e këngës "Jo Nuk Kam Faj", por nuk këndohet nga Irida Pojani, Dolinar Spahia & Sajmir Cami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0