A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Irini Qirjako - Te Rrapi Ne Mashkullore


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  30

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Sorke Moj"


O te Rrapi more ne Mashkullore
E foli Çerçizi more me goje
E foli Çerçizi more me goje
O leri djemte e mi more te shkojne

O leri djemte e mi more te shkojne
O se ju skuq ju bej more me boje
O se ju skuq ju bej more me boje
O Çerçiz Topulli more me thone

O hyri prilli do moj doli marsi
O Gjirokaster o ç'u vra more Bimbashi
O Gjirokaster ç'u vra more Bimbashi
O nga Janina vjen more nazapi

O te vrane Bimbash more te vrane
O Çerçizi me Hi moj Hitolane
O te vrane Bimbash more te vrane
O Çerçiz Topulli me Hitolane


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberKartolina (1)

U krijua nga Irini Qirjako 2019-01-09 09:00:15
O te Rrapi more në Mashkullorë
E foli Çerçizi more me gojë
E foli Çerçizi more me gojë
O lëri djemtë e mi more të shkojnë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019