A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Irini Qirjako - Me Kerkon Porte Me Porte


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Perlat E Jugut 3"

Këngë e albumit:

"Me Kerkon Porte Me Porte"


Me kerkon porte me porte
un e gjora nuk dal dot
se kam un baban dhe nenen
nuk dal dot se nuk me len (2x)

ooo djalooo o moj oo
do vish sonte po moj po
nga muri do hidhem o
ta di qe te vritem oo (2x)

ohoooooooooooo
ohoooooooooooo
ohoho

kur te vish tek mua prane
me hidh nje deg manxurane
por kujdes se kam vellane
po na pan te dy na vran (2x)

ooo djalooo o moj oo
do vish sont po moj po
nga muri do hidhem o
ta di qe te vritem oo (2x)

ohoooooooooooo
ohoooooooooooo
ohoho

eja djal se sduroj dot le te
qaj nena me lot
jo un ty ste le pa mare
se me pervelove xhane (2x)

ooo djalooo o moj oo
do vish sont po moj po
nga muri do hidhem o
ta di qe te vritem oo (2x)

ohoooooooooooo
ohoooooooooooo
ohoho

ooo djalooo o moj oo
do vish sont po moj po
nga muri do hidhem o
ta di qe te vritem oo (2x)
ta di qe te vritem oo


Ky tekst u dërgua nga  GeNcI
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019