Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Qirjako - Gushebardha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  12

Moj Gushebardha si bora
xhan-xhan vetulla holla x2
Rruges shkonje rruges shkonja
xhan-xhan vetulla holla x2

Moj Gushebardha si bora
xhan-xhan vetulla holla x2
Si nuk the nje her u lodha
xhan-xhan vetulla holla x2

Te isha si blete doja
xhan-xhan vetulla holla x2
Mbi baluke te qendroja
xhan-xhan vetulla holla x2

Moj Gushebardha si bora
xhan-xhan vetulla holla x2
Si nuk the nje her u lodha
xhan-xhan vetulla holla x2


Irini Qirjako - Gushebardha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gushebardha".
3. Video është e këngës "Gushebardha", por nuk këndohet nga Irini Qirjako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irini Qirjako:


Komente 0