A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Irini Qirjako - Këngë Dasme Përmetare


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/03/2016

2016-03-19T15:24:56

Me hair e me te mbare
More djale x2

Qe na bere kete dasem
More djale x2

Gezove nen e babane
More djale x2

Qe na bere kete dasem
More djale x2

O kjo dhenderri e pare
More djale x2

Flori e margaritare
More djale x2

Gezove nen e babane
More djale x2

Edhe miqesin me rradhe
More djale x2

M'u shtofsh u befsh nje mehalle
More djale x2

Si gruri qe mbin ne are
More djale x2

Gezove nen e babane
More djale x2

Qe na bere kete dasem
More djale x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019