Official Video

Irini Qirjako - Qe Diten Qe Vdiqe Moj Elegji  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/08/2015

2015-08-18T10:12:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qe Diten Qe Vdiqe Moj Elegji" kënduar nga Irini Qirjako.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Irini Qirjako i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Irini Qirjako:

Më Shumë...