A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irkenc Hyka

Haram ➡ Haram

 Shqip ➡  Turqisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Lmnclskn


Haram

[REF.]
Dashnia haram, haram
Dashnia haram, haram
Dashnia haram, haram
Zemra e don, dhe kur gabon...

Veten time me nga ty s'e ndaj,
nen lekure akoma t'mbaj
A thu kam faj?
Yeah
Kur dike e don me shpirt me gjak,
pafund eshte shume pak,
hajt se shihemi prap
atje ku ti me le,
Se dikur me doje
sot as nuk me pyet si je
Ke harruar sa u prekem,
sa u deshem
A e din se?
Si nje anije e humbur ne det
sot pa ty jam,
se nuk te kam...

[REF. x2:]
Dashnia haram, haram
Dashnia haram, haram
Zemra e don, dhe kur gabon...

Syte e mij me nuk shohin qart,
se lotet m'i ke lan
A kshu m'ke dasht?
Yeah
Kur dike e don me shpirt me gjak,
pafund eshte shume pak,
hajt se shihemi prap...
Atje ku ti me le,
se dikur me doje
sot as nuk me pyet si je
Ke harruar
sa u prekem,
sa u deshem
A e din se?
Si nje anije e humbur ne det
sot pa ty jam,
se nuk te kam...

[REF. x2:]
Dashnia haram, haram
Dashnia haram, haram
Zemra e don dhe kur gabon...


Haram

Kendimi senden ayıramam, tenimin altında sana tutunuyorum
Suçum ne?
Evet

Birini tüm ruhun ve kanınla sevince, sonsuzluk çok az, tekrar görüşelim...
Beni bıraktığın yerde, bir zamanlar beni severken bugün nasıl olduğumu sormuyorsun bile.
Nasıl dokunduğumuzu unuttun, nasıl sevdiğimizi.
Biliyor musun? Denizde kaybolan bir gemi gibiyim bugün, sensizim, sana sahip değilim...

Aşk haram, haram
Aşk haram, haram
Kalbim istiyor, hatalı olsa bile...

Gözlerim artık göremiyor, çünkü gözyaşları buna izin vermiyor.
Beni böyle seviyorsun değil mi?
Evet

Birini tüm ruhun ve kanınla sevince, sonsuzluk çok az, tekrar görüşelim...
Beni bıraktığın yerde, bir zamanlar beni severken bugün nasıl olduğumu sormuyorsun bile.
Nasıl dokunduğumuzu unuttun, nasıl sevdiğimizi.
Biliyor musun? Denizde kaybolan bir gemi gibiyim bugün, sensizim, sana sahip değilim...

Aşk haram, haram
Aşk haram, haram
Kalbim istiyor, hatalı olsa bile...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019