A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Irkenc Hyka - Sa M'do


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/11/2016

2016-11-04T18:19:58

A e din ai sa mdon ti
A e din A e din
A e din ai sa mdon ti
aiiiiii {2x}

Me te po flen
Po nuk e don
Ai tka nxon
E per mu po menon
Ta pata thon
Po tash o von
Le kur dashnin
Nuk e zevendeson

Ti ki me pa dalengadale
Dhe neper endra kom me tdal
Esht e vertet nuk kisha pare
Tashi qe i kom ti a po mdon

Ajajajajaaaaaa
Patem shume plane
Ajajajajaaaaa
Ti po gabon
Ajajajajaaaaa
Si nuk tvjen mar
Pse po e bon kur
Ti nuk e don

A e din ai sa mdon ti
A e din A e din
A e din ai sa mdon ti
aiiiiii {2x}

UUUUUU
Ajo sdo me nejt me mu
UUUUUU
Tjeter kujt i thot te du
i thot te du

Ti ki me pa dalengadale
Dhe neper endra kom me tdal
Esht e vertet nuk kisha pare
Tashi qe i kom ti a po mdon

Ajajajajaaaaaa
Patem shume plane
Ajajajajaaaaa
Ti po gabon
Ajajajajaaaaa
Si nuk tvjen mar
Pse po e bon kur
Ti nuk e don

A e din ai sa mdon ti
A e din A e din
A e din ai sa mdon ti
aiiiiii {2x}

e-Cards (2)

U krijua nga kejda.i 2018-03-31 21:45:51
me te po flen
po nuk e don
ai tka nxon
e per mu po menon
ta pata thon
2018-03-22 23:11:31
Ti ki me pa dalengadale
Dhe neper endra kom me tdal

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019