A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Irkenc Hyka - Pasqyrë  (Feat. Lionel Boci)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  61

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/02/2018

2018-02-28T18:00:25

Music:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Endrit Mumajesi


Sme pyti kush a dua tlind
Sdi asgje per fatin tim
Ne kte jet thjesht kalimtaaaar

Nga engjell kthyer ne njeri
Kam frik te rritem a e dii
E ardhmja duket bardh e ziii

Mka mungu cdo nat aroma jote nan
Mka.mungu dikush ta shoh ti them bab

Ref.. Pse me sjell ne jet
kur sme do vertet
Ti pse me braktis
Vetem pse me lee
Shpirti im ju fal
Ju endrroj cdo naat
Se un kurr sju kam jetuar fjalen "bashk"

Trupi im nje mur i ftoht
Cdo fundvit dhurat kam lot
Me to loz nuk ti tu ndajaaa

Nga engjell kthyer ne njeri
Kam frik te rritem a e di
E ardhmja duket bardh e zi

Mka mungu cdo nat aroma jote nan
Mka mungu dikush ta shoh ti them baab

Ref. Pse me sjell ne jet kur sme do vertet
Ti pse me braktis
Vetem pse me le
Shpirti im ju fal
Ju endrroj cdo nat
Se un kur se kam jetuar fjalen "bashk"


Lyrics submited by Dorinae-Cards (4)

U krijua nga Agnese 2018-12-13 20:44:48

Pse më sjell në jetë
Kur s'më do vërtetë?
Ti pse më braktis?
Vetëm pse më le?
2018-07-19 11:59:26
Sme pyti kush a dua
te lind
Sdi asgje
per fatin tim
Ne kte jet
thjesht kalimtar
2018-03-29 15:31:47
Ti pse me braktis
Vetem pse me lee
Shpirti im ju fal
Ju endrroj cdo naat
Se un kurr
sju kam jetuar fjalen "bashk"
U krijua nga xhenn 2018-03-18 11:45:37
Kam frik te rritem a e dii
E ardhmja duket bardh e zii

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019