A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Irkenc Hyka - Valla  (Feat. Mimoza Shkodra)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/02/2019

2019-02-02T18:00:00

Featuring

Mimoza Shkodra

Music:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Gent Fatali

Arrangement:

Dj Jojo

Video Production:

MAX Production


[Irkenci:]
Ti te un jalla jalla
S'ka ma të mirë valla valla
Edhe jetën t'a kisha dhan
Vec me të pas afër përgjithmonë

[Mimoza:]
Ti te un jalla jalla
Ska me të mire valla valla
Edhe jetën t'a kisha dhan
Vec me të pas afër ty përgjithmonë

[Irkenci:]
Si prej qiellit ti mke ra
Se le pa të marr jo se le pa tmarr

[Mimoza:]
Kur jam me ty jam n'hava
Se na tdy jena për marshalla

[Irkenci:]
Ti te un jalla jalla
Ska me të mire valla valla
Edhe jetën t'a kisha dhan
Vec me të pas afër ty përgjithmonë

[Mimoza:]
Ti te un jalla jalla
Ska me të mirë valla valla
Edhe jetën t'a kisha dhan
Vec me të pas afër ty përgjithmonë

Edhe jetën t'a kisha fal
Krejt çka kam un t'a kisha dhan

[Irkenci:]
Kur jam me ty jam nhava
Se na tdy jena per marshalla

Ti te un jalla jalla
Ska me të mirë valla valla
Edhe jetën t'a kisha dhan
Vec me të pas afër ty përgjithmonë

[Mimoza:]
Ti te un jalla jalla
Ska me të mirë valla valla
Edhe jetën t'a kisha dhan
Vec me të pas afër ty përgjithmonë

e-Cards (2)

2019-02-19 20:03:03
Ti te unë jalla, jalla
S'ka më të mirë valla, valla
Edhe jetën t'a kisha dhan
Veç me të pas afër përgjithmonë
2019-02-04 00:03:40
Si prej qiellit ti m'ke ra
S'e le pa të marr
Jo s'e le pa t'marr
Kur jam me ty jam n'hava
Se na t'dy jena për marshalla

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019