Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Tymi Dashnis 2 (Feat. Nora Istrefi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

[Irkenci]
Ma dogje zemrën fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet veq
Tymi dashnis'

[Nora]
Ma dogje shpirtin fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet veç
Tymi dashnis'

[Irkenci]
Me gotën plot
Me zemrën bosh
Si të buzëqesh
Kur sytë kan lot
Pa ty shumë ftohtë

[Nora]
Si të t'harroj
Kur më mungon
Më jep pak jetë
Veç pak kërkoj
S'është më njësoj, pa ty

[Irkenci]
Ma dogje zemrën fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet veq
Tymi dashnis'

[Nora]
Ma dogje shpirtin fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet veç
Tymi dashnis'

[Nora]
Tona t'i dhash
Por ti m'i more zemër
E kom menu veten me ty
Jo me tjetër emër
Unë dhe ti një mbiemër

[Irkenci]
Si të t'harroj
Kur më mungon
Më jep pak jetë
Veç pak kërkoj
S'është më njësoj, pa ty

[Irkenci]
Ma dogje zemrën fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet veq
Tymi dashnis'

[Nora]
Ma dogje shpirtin fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet veç
Tymi dashnis'


Irkenc Hyka - Tymi Dashnis 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tymi Dashnis 2".
3. Video është e këngës "Tymi Dashnis 2", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 0