Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Qaje (Remix) (Feat. Andrrea)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A te dhemb shpirti
se une po vuaj
Si te jetoje
te lutem ma thuaj
se une pa ty dashnia jem, e kam harruar.

me zemren akull
kam mbetur vetem
sa me lendove
isha i verber
une sot per ty po qaaaj, te doja teper.

REF:
Qajeee
dhe nje here te fundit
Qajeee
ti dashnin qe po le pase
te mbushur plot me vaje

Qajeee
dhe nje here te fundit
Qajeee
pas e kthuer koken pas
se ti nuk pate faje

Me vete i more
vitet e mia
ja dhash te gjitha
nga dashuria
se ti me doje paakk
e une se dija

me zemren akull
kam mbetur vetem
sa me lendove
isha i verber
une sot per ty po qaaaj, te doja teper.

REF:
Qajeee
dhe nje here te fundit
Qajeee
ti dashnin qe po le pase
te mbushur plot me vaje

Qajeee
dhe nje here te fundit
Qajeee
pas e kthuer koken pas
se ti nuk pate faje.


Ky tekst u dërgua nga LIRONARemix: Irkenc Hyka - Qaje
Irkenc Hyka
Publikimi: 29/11/2021
Muzika: Irkenc Hyka
Remix: Jojo


Irkenc Hyka - Qaje (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaje (Remix)".
3. Video është e këngës "Qaje (Remix)", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 0