A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Irma Libohova Prezanton Bashkëshortin


Nuk ka akoma asnjë votë

[13-04-2016]
Irma Libohova më në fund ka prezantuar me ndjekësit e saj në rrjetet sociale bashkëshortin. Këngëtarja ka publikuar një fotografi, ku shihet së bashku me mashkullin e jetës së saj, emri i të cilit është Besnik Kaso.

“Me punë ‘bindëse’, një çak me bashkëshortin”, ka shkruar Irma sipër fotografisë. Irma dhe Besniku kanë 30 vite që janë së bashku dhe janë prindër të një djali.

Këngëtarja gjithnjë ka preferuar të mos e bëjë publik imazhin e bashkëshortit të saj, por këtë herë mesa duket është dorëzuar, duke na sjellë një copëz nga jeta e saj.
 (BalkanWeb)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019