Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Irma Libohova - Me Harrove Krejt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Harrove Krejt".
3. Video është e këngës "Me Harrove Krejt", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Irma Libohova - Me Harrove Krejt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Pranga Malli"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00STROFA1
A te kujtohet se si me thoje
A te kujtohet se sa me doje
Me thoje kurre s'do t'kemi vaj
Edhe vdekja s'mund te na ndaje
A te kujtohet se si me thoje
A te kujtohet se sa me doje
Dashuria s'kishte kufi
Kurre te na ndaje s'mundte njeri

REFRENI
Po c'ndodhi me ty e me mua
Ku eshte fjala e embel te dua
Ku i ke puthjet qe m'i dhurove
Ku e ke besen qe ma premtove
Ku eshte tani fjala yte art'
Ku e ke fshehur dashurine e zjarrte
T'gjitha premtimet ti i harrove
Me le tradhetine ike dhe shkove

STROFA 2
A e mban mend te ti si vija
Si zog i trembur me ty une rrija
A e mban mend sa te kam dashuruar
A thua krejt me ke harruar
A i kujton mbremjet e arta
Te dy te dehur ne puthje te zjarrta
A i kujton valle fjalet e mija
A ekziston per ty dashuria


Ky tekst u dërgua nga  bletath
Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet