A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Irma Libohova - Ne Moshen E Dashurise


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/05/2009

2009-05-15T17:03:07

Moshe per dashuri
Skishim atehere
Se une e ti ishim dy femije
Te lumturuar,
si askush mbi dhe.
Ate cast mbi ne
nje zog fluturoi
-Do ta kap- me the
ne doren tende ti bej une fole.
Ti, per mua, e di, e di, e di
naten vone, yjet qe nga larg
zbrisnje ti mbi toke

As femije e as te rritur sishim ne
Ndaj se dinim, jo
cish kjo ndjenje
qe here na lidhte here na ndante
Si nje loje ajo

Jo nuk e di, kjo moshe
por nje dite tek ne
afrohet mosha e rinise
cdo fjale e jona vjen e behet poezi
vjen nje dite si pa kuptuar
une e ti te dashuruar
Pa ty boten se kuptoj
Je det i thelle pa fund,
pa fund, o dashuri

Jo jo se di
Se di se si
afrohet mosha e rinise
cdo fjale e jona behet
kenge e poezi
Vjen nje dite si pa kuptuar
une dhe ti te dashuruar
Pa ty boten se kuptoj
Je det i thelle pa pund
pa fund je ti

Ty ste ndaj nga vetja o (e)i dashur
Prane te kam gjithmone
Se kuptoj kur jemi te dy larg
Kush nga ne ngurron

Jo nuk e di
kjo moshe

Jo jo se di , se di se si


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019