A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Irma Libohova - Mollaxhiu


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  21

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Song from the album:

"The Best Elrodi Vol.1"

Song from the album:

"Gjitmone Elrodi"

Song from the album:

"Summer Hits"

Song from the album:

"Mollaxhiu"


(Erdhi mollaxhiu,molla me na shit)2x
(ne nuk duam molla
jemi vete belholla
me mollat e tua
rrej gocat e huja)2x

(refreni)
Ik o mollaxhi-e ti mor djal' i ri-e
obubu,obobo jemi vete si molla
ik o mollaxhi-e ti mor djal' i ri-e
obubu,obobo jemi vete si mollat oooooo.

(Erdhi dardhaxhiu dardha me na shit)2x
(ne nuk duam dardha jemi vet te bardha
me dardhat e tua rrej gocat e huja)2x

Ik o dardhaxhi-e ti mor djal' i ri-e
obubu,obobo jemi vete si dardha
ik or dardhaxhi-e ti mor djal i ri-e
obubu obobo jemi vet si dardha o.


Lyrics submited by Albaaa   bletath
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019