Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Gol Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  4

vjen vjen vjen
nje cast qe te rremben
para ndeshjes zerat dritheron
Mua dhe ju qe na pelqen futbolli
cdo te djele kjo loje ne na bashkon
vijne gjithe tifozet e mblidhet e gjithe rinia dhe stadiumi pret me emocion
Kur zbret ne fushen bardh
e blu si det me dallge jemi me ty
e pres e pres e sjam e qet
deri sa topin ta shikoj ne rrjet ne rrjet
e fillon loja e ndizet zjarr
e si shigjet topi vrapon
stadiumi tere po ushton e thirrja jone nuk pushon e nuk pushon
Forca sulmo jepi paso hajde shuto- ho
uuuuu jasht
do mjeshtri mjeshtri e fantazi
kerkon loja force dhe guxim
Mua dhe ju qe na pelqen futbolli
cdo te djele kjo loje ne na bashkon
vijne gjithe tifozet e mblidhet e gjithe rinia dhe stadiumi pret me emocion
Kur zbret ne fushen bardh
e blu si det me dallge jemi me ty
e pres e pres e sjam e qet
deri sa topin ta shikoj ne rrjet ne rrjet
e fillon loja e ndizet zjarr
porsi shigjet topi vrapon
stadiumi tere po ushton e thirrja jone nuk pushon e nuk pushon
Forca sulmon jepi paso hajde shuto-ho
gooool
O tirona o tirona zemra na kendon
O tirona o tirona te duam kampion
O tirona o tirona zemra na kendon
O tirona o tirona te duam kampion
o shqiperia o shqiperia zemra na kendon shqiperia te duam kampion
o shqiperia o shqiperia zemra na kendonon shqiperia te duam kampion.

Ky tekst u dërgua nga Miri   bletathPublikimi: 12/05/2011


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0


Irma Libohova - Gol
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gol".
3. Video është e këngës "Gol", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.