Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Borxhliu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

MIQT' E MIJ ME LOT PO QAJ
KAM NJE BORXH E S'MUND T'A LAJ
ME DUHET BORXH ME HY UNE PRAP
BORXHIN TJETER S'KAM TA JAP

NUK E BERA BUZEN N'GAZ
AH! MOJ ZEMER PSE NUK PLAS?
BORXH ME SHKOI JETA E SHKRET
NUK E BERA BUZEN N'GAZ
AH!MOJ ZEMER PSE NUK PLAS?
SHTATE I MARR E I JAP TETE
REFRENI

OBOBO PARE VERESIE
KUR TE MARR SA ME KA HIJE
KUR TE JAP PIKA ME BIE
AH MOJ PARE VERESIE

DO ZGJAS DOREN DO KERKOJ
SHPIRTI PSE T'ME DESHIROJ
OH!JAM BORXH DERI NE FYT
KUR T'VIJ DITA DU' ME U MYT

NUK E BERA BUZEN N'GAZ...

Ky tekst u dërgua nga  bletath


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2006


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0


Irma Libohova - Borxhliu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Borxhliu".
3. Video është e këngës "Borxhliu", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.