Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Irma Libohova - Tre Daire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tre Daire".
3. Video është e këngës "Tre Daire", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Irma Libohova - Tre Daire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Shamia E Beqarit"

Komente

Asnjë Koment

02/04/2013

2013-04-02T12:18:40+00:001-bien tri dajre moj nane te trija njesoj
(a e din oj nana ime se une neser shkoj)2x
2-edhe ti ne shkofsh o moj bij-o
te qofte rruga e mbare
(tu merzit gjergjefi moj bije t'u m'i ba' carapt)2x
3-qe kjo dere e huj' o moj nan-o
m'i asht'shume e rande
edhe cullve t'gjepit(djepit) moj bij-o
do t'ju rrish ne kam(kembe)
edhe cullve t'gjepit moj bij-o
t'u bash temena
4-kur do t'vish te nana jote
do te rrish si mikeshe
kur do t'hahet buke o moj bij-o
ne magje s'un'(s'mund) te vesh
kur do t'pihet uje o moj bij-o
shtamen s'un ta ngresh
5-si gjithe shoqet mori nan-o
edhe une do te shkoj
(dersa' t'jem une gjalle mori nan-o
fjalet s'ti harroj)2x


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë