Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Lëri Lotët Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

STROFA 1
Nusja o me te bardha hene mes yjesh-O
Krushqit rreth e rrotull qendrojne
Dhendri c,e djeg shamine e beqarit-o
Nuses lot nga syte i pikojne

REFRENI
Leri lotet moj se s'te shkojne
Une nuk qaj por eshte zakon e
Merrja kenges-o moterz-o(2x)

STROFA 2
Ne t'u kujtofte vellai xhan i motres-o
Mos na qaj e mos u hidhero
O se ns vend te vellait ke kunetrit-o
Fshiji lotet o moterz-o

RERENI...

STROFA 3
Ne t'u kujtofte nena xhan i motres-o
Mos na qaj e mos u hidhero
O se ne vend te nenes ke ti vjehrren-o
Fshiji lotet moterz-o

REFRENI...

Ky tekst u dërgua nga  bletath


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/1997


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0


Irma Libohova - Lëri Lotët
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lëri Lotët".
3. Video është e këngës "Lëri Lotët", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.