Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Mesuesit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  140

Jam ende e vogël e ndoshta s'di
t'i rrështoj fjalët si kam deshirë
(x2)
Një tufë me lule kam pergatitë
mësuese e dashur për këtë ditë

aaa iii...

Jam ende e vogël e ndoshta s'di
t'i rëeshtoj fjalet si kam deshirë

(x2)
Një tufe me lule kam pergatitë
mësuese e dashur për këtë ditë

aaa iii...

Një shenjë dashurie
ty t'i dhuroj
dy fjalë nga zemra urim ti qoj
(x2)
faleminderit mësuesja jone
ne zemrat tona do rrosh gjithmonë


Ky tekst u dërgua nga anonim

Irma Libohova - Mesuesit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mesuesit".
3. Video është e këngës "Mesuesit", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

48
38

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0