Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Lila Lola  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.1"

Komente

Asnjë Koment

28/08/2011

2011-08-28T16:17:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lila Lola" kënduar nga Irma Libohova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Irma Libohova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet