A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Irma Libohova - Nje Jete Me Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/06/2011

2011-06-05T16:35:38

Muzika:

Adrian Hila


Nje melodi
Solli vjeshten krejt papritur brenda meje
Nje vjeshte me shi
Mbi piano rri
Dhe tastiera indiferente nuk pergjigjet
S'pergjigjesh ti

Hape ti qiellin
Vjeshta tek une te mos vije
Mbi piano rri
Dhe tastiera indiferente nuk pergjigjet
S'pergjigjesh ti

Aaaaa Aaaa AaAaaa X2

Eja te lutem
Kam shume deshire te rrish tek une
Notat te thone
Se ai te do dhe prane dhe larg njeheresh
Te dua shume

Aaaaa Aaaa AaAaaa X2

Nje jete me ty
Dhe asgje u be gjithcka papritur
A e beson
Nje jete me ty
Dielli shiun e largon papritur
A e beson

Ja engjejt erdhen te te thone
Se vec per ty per ty une po kendoo-ooj
E dua e dua e dua nje jete me ty

Aaaaa Aaaa
Nje jete me ty
Aaaaa Aaaa
Nje jet me ty

Akordet

N.C.
Nje melodi

Solli vjeshten krejt papritur brenda meje

Nje vjeshte me shiMbi piano rri

Dhe tastiera indiferente nuk pergjigjet

S'pergjigjesh ti


F
Hape ti qiellin
C
Vjeshta tek une te mos vije
G
Mbi piano rri
F
Dhe tastiera indiferente nuk pergjigjet
C
S'pergjigjesh ti


G F C
Aaaaa Aaaa AaAaaa X2

F
Eja te lutem
C
Kam shume deshire te rrish tek une
G
Notat te thone
F
Se ai te do dhe prane dhe larg njeheresh
C
Te dua shume


G F C
Aaaaa Aaaa AaAaaa X2


G
Nje jete me ty
F
Dhe asgje u be gjithcka papritur
C
A e beson
G
Nje jete me ty
F
Dielli shiun e largon papritur
C
A e beson


F C
Ja engjejt erdhen te te thone
F C-G-F
Se vec per ty per ty une po kendoo-ooj
F C
E dua e dua e dua nje jete me ty


G F
Aaaaa Aaaa
C
Nje jete me ty
G F
Aaaaa Aaaa
C
Nje jet me ty


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019